Popis produktu

1. GNSS GPS GLONASS MODUL L86 Integrované s Patch Antény MT3333 Čip s Anténou super ako L80 PA6H TTL Nahradiť Gms_g9 g6

Môžeme tiež dodať L70 L70-R L80 GPS moduly.Kontaktujte nás, ak potrebujete.

Zoznam balíkov:

Quectel L86-M33 GPS modul* 1 ks

Prehľad

L86 je ultra-kompaktný GNSS BANKU (Patch na Vrchole) modul so zabudovaným 18.4 mm × 18.4 mm x 4.0 mm patch antény a využíva Mediatéka novú generáciu GNSS chipset MT3333, ktorý dosahuje perfektný výkon. Navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s Quectel GPS L80 modul kompaktný a unified form factor, flexibilné a škálovateľné platformu pre migráciu z GPS GNSS. Tento priestorovo úsporný dizajn robí L86 perfektný modul pre miniatúrne zariadenia. Prijatím týchto nákladov balíček a integrácie patch antény, L86 má výnimočnú výkonnosť ako v obstarania a sledovanie.

Kombinuje pokročilé a-gps s názvom EASY™ (Vložené Assist System) a preukázané AlwaysLocate™ technológia, L86 dosahuje najvyšší výkon a plne spĺňa priemyselné normy. JEDNODUCHÉ™ technológia umožňuje L86 vypočítať a predpovedať obieha automaticky pomocou efemerida údajov (maximálne 3 dni) uložené v internej RAM pamäte, takže L86 môže opraviť pozíciu rýchlo aj na vnútorné úrovne signálu s nízkou spotrebou energie. S AlwaysLocate™ technológia, L86 môže adaptively nastavte zapnutie/vypnutie času na dosiahnutie rovnováhy medzi polohovaním a spotreba elektrickej energie podľa životného a pohybu podmienky.

L86 podporuje automatické antény spínacie funkcie. To je možné dosiahnuť prechod medzi vnútornými patch anténa, externé aktívne antény. Okrem toho udržuje polohy počas prepínania procesu.

Kvôli jeho kompaktný dizajn, vysoká presnosť a citlivosť, L86 je vhodný pre široký rozsah M2M aplikácie ako sú prenosné zariadenia, automobily, osobné sledovanie, zabezpečenie a priemyselné PDA. Je obzvlášť vhodný pre špeciálne aplikácie, ako je GPS myši a OBD.

Kľúčové Prínosy

● Multi-GNSS motora pre GPS, GLONASS, Galileo a QZSS

● Vložené patch antény: 18.4 mm × 18.4 mm x 4.0 mm

● Mimoriadne kompaktný pôdorys: 16.0 mm x 16.0 mm × 6.45 mm

● Automatická anténa spínacie funkcie

● Podpora skratu, ochrana a antény, detekcia

● Zabudovaný LNA pre lepšiu citlivosť

● JEDNODUCHÉ™, pokročilá AGPS technológia bez externej pamäte

● Ultra nízka spotreba energie v režime sledovania 26mA

● AlwaysLocate™, inteligentný regulátor pravidelného režimu

● MIESTO, vstavaný záznamník funkciu bez potreby hosť a externý blesk

● Vysoká citlivosť: -167dBm @Sledovania, -149dBm @Nadobudnutia

● 99 nadobudnutie kanály, 33 sledovanie kanálov

● Balón režim, na vysokej nadmorskej výške až 80km

● Podpora DGPS, SBAS (WAAS/EGNOS/MSAS/GAGAN)

● Veľká proti zaseknutiu výkon vďaka multi-tone aktívneho rušenia canceller

● PPS VS. NMEA môžu byť použité na čas služby

● Podporu SDK príkaz vyvinutý Quectel

2.Kvalita je najdôležitejšia, ale nie cenu.Inú cenu, pre iný výrobok.To bude nič a unvaluable za falošný častí.Ak potrebujete datasheet pre túto položku.Prosím, tiež len pokojne contacet nás.

3.Ak si chcete kúpiť 1PCS GlobalSat ND-105C.Prosím, len neváhajte a pozrite sa na nižšie uvedený záznam v našom obchode.

1.Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange.

2.Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.

3.To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

1. Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda. Za normálnych okolností trvá 7-30 dní na príchod leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Express.

4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie. Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať.

1. Prosím potvrďte doručenia tovaru po máš ich.

2. Ak máte akékoľvek otázky, pre produkty, ktoré si dostal, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný.

3. Prosím, dajte nám 5-Hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu.Vďaka za tvoj čas! Vitajte navštívte znova!

EMAX ELEKTRONICKÉ CORPORATION LIMITED, je popredný distribútor, ktorý poskytuje one-stop supply chain solutions na splnenie všetkých druhov náročných v elektronických komponentov a 2G 3G, 4G GPS/GSM Moudles.

Naše bohaté zásoby dostupnosť je doplnená prostredníctvom globálnej siete domácich a zahraničných dodávateľov, ktorá je zabezpečiť našim zákazníkom najlepšie možné ceny materiálov, ako aj istý prístup k zastaralé, nedostatok, naliehavé a ťažko nájsť komponentov.

Sme presvedčení, že slove všetky vaše problémy v oblasti elektronických komponentov! Prosím, neváhajte Kontaktovať nás.Môžete si byť istí, z našich najlepších pozor!!!

  • Číslo Modelu: l86


SKU: w1111

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy