Popis produktu

Reálny Priestor-Šetrič: môže sa namontovať na stenu,okno,chladnička,skriňa, v kuchyni miestnosti na skladovanie papier, uterák,lipnúť zábal,hliníkovej fólie a malý korenie fliaš.Ušetríte veľa miesta a udržať vaše kuchynské potreby v poriadku.

Viaceré Účely: Toto je viacero funkcie kuchyňa skladovanie pracovať ako papier, uterák rack,lipnúť zábal & hliníkovej fólie roll dávkovač,malé omáčkou & spice fľaša úložná polička.S tým,jednoduchý prístup k vašej kuchyne potrieb.

Pohodlie Na Použitie: list fréza je vybavená na každej predný kryt,jeden je s okrúhlym plast čepeľ na rezanie cínové fólie alebo olej-absorpciu papier,ostatné je s Triple-kúta kovový kotúč na rezanie plastickej deformácii.Zariadení,môžete znížiť presne a rýchlo v každom čase,nie vo zväzkoch a zbytočne fólie a cínové fólie znova.

Farba: biela + šedá

Materiál: ABS

Veľkosť: 39 * 10 * 24 cm

Keď si odtrhnite fólie z poľa, môže to zvyčajne len príde.Niekedy, môžete len ukončite pomocou držať zábal len preto, že by ste mohli dostať ho trhať právo, je to vždy vo zväzkoch a plytvanie a situácia sa stáva neporiadok. Nemusíte byť bolesti hlavy, to muti-účel papier, uterák, fólie, cínové fólie rolls & spice držiak na fľašu, bude vo veľkom prospech!

Tento muti-funkcia nástenné kuchynské použitie držiaka poskytuje jednoduchý prístup k vašej kuchyne potrieb.Všetky štandardné veľkosti papiera uterák / fólie / cínové fólie / spice fľaša môže byť samostatne držať v rôznych automaty.Čepele vybavený na prednej strane krytu zabezpečujú rýchlu a drahých rez fólie a cínové fólie.S tým,jedlo pripravuje / skladovanie stáva rýchlo a radostné.

Balenie Zoznam:

1* Muti-Funkcia (Papier, Uterák / Fólie / Cínové Fólie / Spice Fľaša) Držiteľ

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Názov Značky: ACAMPTAR
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Polica Materiál: ABS
  • Inštalácia Štýl: Na Stenu Typ
  • Druh: Kúpeľňa Police
  • Materiál: ABS
  • Počet Vrstiev: Jednej Vrstve


SKU: w225

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy