Popis produktu

Preventívne opatrenia: Keď po pití, odporúča sa, aby vydržali po 20 minút, je to preto, že 20 minút je asi pre alkoholu sa vstrebáva do krvi z tráviaceho ústrojenstva, a zvyškový alkohol zostáva v ústach trvá to dlho, aby sa rozptýlila. Pre presný výsledok, nie opakujte ďalej testovania do 3 minút po posledný čas. Nefajčite a jesť za 20 minút pred testovaním. Nepoužívajte chemikálie na čistenie tester priamo. Nie fúkanie kvapaliny do dych rúry. Nepoužívajte žiadne excitant látok blízkosti tester, ako sú farby, insekticídy, alkohol. Neumiestňujte tester v uzavretom prostredí s kontaminovaného vzduchu. Úprava alebo manipulácii s jednotkou vnútorných komponentov môže spôsobiť poruchu.

Jednotka je navrhnutá tak, aby sa používajú ako pomoc na podporu primerané jazdy. To by nemal byť používaný v očakávaní používanie alebo prevádzku vozidiel, strojov, alebo zariadení. Jednotka neposkytuje žiadne odkazy vôbec krvi alc0hol obsahu alebo iné opatrenia na intoxikáciu promulgovaný vlády, lekárske alebo iné agentúry alebo orgány. Poznámky: bez Ohľadu na to, či sa produkt používa, výrobcovia a dodávatelia nebudú niesť žiadnu zodpovednosť za ich porušenie. Napríklad: opil jazdy a výškový operácie. Každý človek reaguje odlišne na alkohol, takže výsledky testu sú len pre referenčné účely, ktoré nemôžu slúžiť ako kritériá na stanovenie výsledku.

Špecifikácie: Rýchle reakcie a pokračovať Digitálny LCD displej s Červeným podsvietením 360 stupňové otáčanie náustok Tri druhy prevod jednotiek(BAC 0.000%,0.00 %0,mg/l) Používať 2*"AAA" alkalické batérie(Nie sú súčasťou)

Package Zahrnuté: 1 x Digitálny Breath Alkohol Tester (vrátane 4 mouthpieces)

1 x užívateľská Príručka

Robiť dropshipping ?

Áno,sme robili.Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Výroba Karta Bezpečnostných?

Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Keď je zásielky zaslanej?

Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávka nebude prijaté v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

Ako sa o peniaze?

Vrátenie peňazí v prípade, že položka nezodpovedá popis alebo chybné.

Ak sú tam nejaké iné problémy , Kliknite na Pomocníka

  • Číslo Modelu: 22761


SKU: w320
Kamran Afra
2020-10-21
5/5
Guuut

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy