Popis produktu

KSGER T12 Spájkovacie Stanice Železa Tipy STM32 V2.01 OLED DIY Sady FX9501 Rukoväť Elektrické Náradie Zváracie Tipy Regulátor Teploty

POZNÁMKA: Tento spájkovacie stanice je nepodpivničený teplovzdušné pištole ! Ak chcete U zmeniť predvolené Tip , prosím, povedzte nám, alebo zanechať správu. POZNÁMKA:Žehlička tip nefungujú priebežne vysoká teplota, vysoká teplota práca je ľahko poškodiť tip! Riadnym spájky topenia je 183°C, bezolovnaté spájky teplota topenia 227°C, zvyčajne zváranie teplota je 300-380°C, 380°C je teplota deliaca čiara, vyššia ako 380°C, železa hlavu oxidácii a strát je veľmi rýchly, vážne ovplyvniť kúrenie core života Vyššia ako 380°C zobrazenie teploty budú bití, čím vyššia je teplota, tým väčší výprask!Odporúča 300-380°C pre zváracie práce, väčšina práce možno vykonať, teplota bije je normálny, nemá vplyv na použitie! Na spájkovačka, použité v tomto spájkovacie stanice je zbrusu nový spájkovačka tip. Vzhľadom na nestabilné odolnosť nové spájkovačka tip, teplota bude skákať alebo CHYBY, čo je normálne. Po niekoľkokrát použitie, stability sa bude postupne stabilizovať. Ak si mysli, prosím, nie kúpiť.

Poznámka: Ak vyberiete "loď z ruskej",budete nebolo možné vybrať si T12 typy,takže ak ste donot potrebné predvolené T12 tipy,musíte zvoliť "loď z Číny"

Iba vtedy, keď spájkovacie stanice je na "standby"režime,môžete si potriasť rukoväť prebudiť. Keď spájkovacie stanice je v režime "spánku", musíte stlačiť encoder prebudiť. Zváranie stanice hlavné funkcie a vlastnosti: 1.teplotný rozsah 150 ~ 480C. 2.automatické termočlánok studenej teploty križovatke náhradu rozsah -9-99cC(potrebné kalibrovať). 3.PID regulácia teploty, teploty, stability ± 5C(bez zaťaženia). 4.ušetríte 5 nastaví teplotu. 5.môžu byť uložené oddelene pre každý vedúci teplota kalibrovať parametre, T12 podporuje všetky typy leader, a 6 vlastná hlava, hlava štítu nie je používaná (v menu tip riadenia povolené vo vašom obľúbenom leader). 6.Auto Standby (Čas 1 do 60 minút je možné nastaviť). 7.Auto Spánku (soft-off) (Čas 1 do 60 minút je možné nastaviť).

O T12 tip teplota

POZNÁMKA: Ak chcete U zmeniť predvolené Tip , prosím, povedzte nám, alebo zanechať správu. POZNÁMKA:Žehlička tip nefungujú priebežne vysoká teplota, vysoká teplota práca je ľahko poškodiť tip! Riadnym spájky topenia je 183°C, bezolovnaté spájky teplota topenia 227°C, zvyčajne zváranie teplota je 300-380°C, 380°C je teplota deliaca čiara, vyššia ako 380°C, železa hlavu oxidácii a strát je veľmi rýchly, vážne ovplyvniť kúrenie core života Vyššia ako 380°C zobrazenie teploty budú bití, čím vyššia je teplota, tým väčší výprask!Odporúča 300-380°C pre zváracie práce, väčšina práce možno vykonať, teplota bije je normálny, nemá vplyv na použitie! Na spájkovačka, použité v tomto spájkovacie stanice je zbrusu nový spájkovačka tip. Vzhľadom na nestabilné odolnosť nové spájkovačka tip, teplota bude skákať alebo CHYBY, čo je normálne. Po niekoľkokrát použitie, stability sa bude postupne stabilizovať. Ak si mysli, prosím, nie kúpiť

Iné Opatrenia

Pokiaľ ide problém, že teplota zobrazí na spájkovanie stanice nie je presné s skutočná teplota:

Použite, prosím, spájkovačka tip teplota tester (prosím nepoužívajte multimetra) test teploty. Keď spájkovacie stanice pracuje pri nízkych teplotách (menej ako 280 stupňov), teplota sa zobrazí na spájkovanie stanice a skutočná teplota spájkovania železa tip sú len pre referenčné , ktoré nie je presné, pretože sú ovplyvnené okolitého prostredia. Okolité prostredie bude odnášať tepla, spôsobuje spájkovačka tip stratiť niektoré tepla. Ak používate HB tip teplomer, pls uistite sa, že spájkovačka tip je pozastavené v stredu teploty, snímanie linky. Ak ste veľmi prísny teplota, prosím, nie,, kúpiť túto spájkovacie stanice.

Problém, ktorý tin vodič nemôže sa taví pri 227 stupňov. Bod topenia je bod topenia látky sám. Keď sa teplota látky dosiahne teplotu topenia látky, je možné, že látka nemôže byť rozpustené. Napríklad, bod topenia a tuhnutia ľadu sú ako 0 stupňov Celzia, a voda nie je nevyhnutne zmraziť na 0 stupňov Celzia. Keďže teplota látky ovplyvňujú okolité prostredie, skutočná teplota topenia z cínu drôt je vyššia ako teplota topenia označené tin drôtu. V prípade, že drôt je umiestnený v termostat tin pec na 226 stupňov Celzia, je možné rozpustiť v zalepenej tin peci. Ak je omotal okolo spájkovačka tip, je nemožné, aby sa topiť. Pretože tam je medzera medzi tin drôty, a spájkovacie stanice má teplotu rozdielom, spájkovačka stratí časť tepla, keď sa ohrieva, a okolitý vzduch sa tiež absorbovať teplo. Teplota topenia olova-voľný vodič je 227 stupňov Celzia a teplota v miestnosti je nízka v zime. Podľa predpoklade, kalibrácia teplota spájkovania stanice, najmenej 50 stupňov Celzia by mala byť zvýšená na kompenzáciu teplo absorbované vzduchu, tak, aby teplo z drôtu sama o sebe môže byť zvýšená na 228 stupňov Celzia.

O nadväznosti rukoväť

Iba vtedy, keď spájkovacie stanice je na "standby"režime,môžete si potriasť rukoväť prebudiť. Keď spájkovacie stanice je v režime "spánku", musíte stlačiť encoder prebudiť.

Prosím, pozorne pochopiť princíp vibrácií spínača v rukoväti. Loptu spúšť prepínač zabudovaný v rukoväti, montáž smer lopty spínač a smeru valcovania loptu vo vnútri loptu prepínač potrebné na vibrovanie rukoväť keď smer rukoväť je v súlade. Napríklad, keď je rukoväť je vertikálne Prosím, presuňte rukoväť nahor a nadol. Keď kyvné rukoväte hore a dole, prosím, uistite sa, že lopta vo vnútri rukoväť môže vyvolať SW wake-up režim, a sila, musí byť o niečo väčšia. Keď je rukoväť je umiestnené vodorovne, prosím, hojdačka rukoväte vľavo a vpravo. Prosím, hojdačka rukoväť pod uhlom väčším ako 30 stupňov, tak, že lopta vo vnútri rukoväť môže vyvolať SW wake-up režim.

 • Výstupná Teplota Vody: 150C-480C
 • Certifikácia: CE
 • Vstup Voltagle: AC 110-240V
 • Batérie: 3V (CR2032)
 • Tin Topenia Čas: 8s
 • Teplotná Stabilita: 5C
 • t12 rukoväť: 5 jadier
 • HW: 2.0
 • Poznámka: všetky súbory nemá napájací kábel
 • Funkcia 1: Spájkovacie Stanice T12
 • Názov Značky: KSGER
 • Kábel drôt dĺžka: o 1.1 m
 • Radič: STM32 V2.01
 • SW: 2.09
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Rozmery: T12 Spájkovačka stanice
 • Výstupný Výkon: 75 W(Max 120W)
 • Číslo Modelu: T12 spájkovacie stanice
 • Zdroj Napájania: 24V 5-5.5
 • Displej: 1.3 palec
 • Veľkosť: 130*88*38mm
 • Funkcia 2: T12 OLED
 • Prípad Materiál: Hliníkové Zliatiny


SKU: w407
Avtonatalya
2021-01-28
5/5
Came a parcel, checked it out. Up to 300 ° accelerates in 10 seconds. Happy as an elephant.
Jdimitrijrvic
2020-08-30
5/5
Товар пришёл быстро, по МО за 5 дней. Соответствует описанию, работает отлично, даже инструкция с русским, карявым но русским). Рекомендую!

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy