Popis produktu

Mastfuyi FY836 Digital Light Meter a. Praktický dizajn. Štíhly vzhľad, ľahko sa prenáša, s prekladané non-slip mäkkej gumy na ruky, je to pohodlné a komfortné použitie. b. Vysoká citlivosť kremíka photodiode senzor. Vzhľadom k vysokej výkonnosti senzor , výrobok má široký rozsah merania až 200.000 lux, a je vhodné pre osvetlenie meranie lampy, osvetlenie, dekorácie projekty, skladov, škôl, laboratória, atď.

c. Automatické rozsahu . Tento produkt nie je potrebné manuálne prepínanie rozsahu podľa odhaduje osvetleniu. Bez ohľadu na rozsah osvetlenie, produkt bude automaticky prepínať rozmedzí ak chcete získať čo najviac presné osvetlenie. To je veľmi jednoduché a pohodlné použitie.

d. LUX) a FC jednotky prepínač . Rôzne svetelné produkty majú rôzne osvetleniu označení, a ľudia v rôznych regiónoch majú tiež rôzne použitie návyky. Preto sme pridali funkciu prepínania medzi LUX) a FC jednotiek na výrobku, aby bol tento produkt univerzálnejšie na svetovom trhu. e. Extrémne hodnoty merania. Osvetlenie zvyčajne zmeny podľa rôznych uhlov alebo sa pozície. je ťažké určiť, fluktuačného rozpätia. Tento produkt má extrémne hodnoty merania funkciu. Ak chcete vedieť čase maximálne alebo minimálne Osvetlenie v lehote alebo miesto maximálne alebo minimálne Osvetlenie v miestnosti, môžete si vybrať, ak chcete zadať MAX alebo MIN režim , výrobok bude zachytiť extrémne hodnoty pre váš odkaz. (Tip: Na zadnej strane výrobku je vybavený statív diery, ktoré môžu byť použité na statív.) f. Údaje zmraziť . V procese používania produktu, niekedy môže byť potrebné zaznamenať namerané hodnoty, ale osvietenie bude meniť so zmenou meranie polohy, dokonca aj mierny pohyb. Pomocou tejto funkcie, potrebujeme len stlačte "HOLD" na kľúč, namerané hodnoty budú zmrazené na obrazovke bez ohľadu na pozíciu zmeny, je vhodné na nahrávanie údajov. g. High-definition s podsvietením displeja . Môžete zapnúť podsvietenie keď svetlo je nízka, a vypnutie podsvietenia keď svetlo je jasné, aby sa šetrila energia. h. Automatické vypnutie zapnutie a vypnutie . Keď sa produkt používa, často sme zabudli vypnúť, čo v vyčerpanie energie. Na tento produkt, sme navrhli 10 minút bez operácie automatické vypnutie funkcia znížiť zbytočné plytvanie energie. A ak potrebujete použiť ju na dlhú dobu, môžete vypnúť túto funkciu. som. Baterka . Tam je LED svetlo na zadnej strane výrobku. Môžu byť použité na osvetlenie v prípade havárie alebo keď svetlo nie je potrebné. Osvetlenie merací senzor Kremíka photodiode Meranie rýchlosti Každý 500ms spektrum rozsah merania 320-730nm Osvetlenie rozsah merania 0-200000Lux / 0-20000FC Osvetlenie presnosť merania ±(4%-6%) Jednotka prepnite LUX / FC Automatického vypínania 10 minútach nečinnosti Nízku úroveň nabitia Batérie Ikona Menej než 6V Podsvietenie Displeja LCD Výkon "9V" batérie(Nie sú súčasťou) Certifikácia CE / ROHS / FCC

1 * Svetlo Meter

1 * užívateľská Príručka

1 * Látkové taška

1 * Kraft box

a. Senzor je umiestnený na hornej časti výrobku, prosím, otvorte ochranný kryt pred použitím.

b. Tento produkt je určený tým, imitovať ľudské oko je indukčné krivky na svetlo, a nie je odporúčané, aby sa používajú na osvetlenie meranie mimo rozsah vlnových dĺžok 320nm-730nm.

c. Keď sa kapacita batérie je nízka prihlásiť sa na obrazovke objaví, vymeňte batérie v čase, aby nedošlo k zhoršeniu presnosti merania.

d. Neskladujte a nepoužívajte tento výrobok na vysokej teploty, vysoká vlhkosť vzduchu, horľavé, explosiveand silné elektromagnetické prostredie.

a. Mastfuyi produkty poskytujú DVA-ROK ZÁRUKA . Počas tohto obdobia, pokiaľ sú nejaké problémy s výrobkom, prosím, kontaktujte nás v čase, budeme nahradiť ho pre vás zadarmo.

b. Mastfuyi produkty poskytujú celoživotného KONZULTAČNÉ SLUŽBY . Bez ohľadu na to, ako dlho po zakúpení našich produktov, ak máte akékoľvek otázky o produktoch alebo niektoré problémy pri používaní procese, prosím kontaktujte nás bez váhania. Poskytneme vám profesionálnu technickú odpovede, nech používaním výrobku starať-free.

c. Mastfuyi produkty sľubujú, LOĎ DO TROCH DNÍ podľa spôsob dopravy používateľa vybrať, a poskytnúť pravdivé sledovacie číslo. A ak máte stále pochybnosti o našich produktoch po zadaní objednávky vieme zabezpečiť RÝCHLE VRÁTENIE SLUŽBY . - Možno cena nie je najnižšia, ale naše produkty a služby musia byť vysoko PROFESIONÁLNE . Dúfame, že Mastfuyi merací prístroj vám môže pomôcť lepšie vnímať svet okolo vás, a vám umožní lietať voľne v elektronickom svete. -- Zároveň sme hlboko vedomí, že máme stále veľa nedostatkov, a len užívatelia môžu nás lepšie. Prosím, POSTUPUJTE podľa NAŠEJ PREDAJNI , nech každý z Mastfuyi výrobky sa stali most s vami komunikovať, a pokroku spolu v tejto rýchlo-rozvojovom svete, vďaka .

VĎAKA!

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Meranie rýchlosti: Každý 500ms
 • Osvetlenie rozsah merania: 0-200000Lux / 0-20000FC
 • Automatického vypínania: 10 minútach nečinnosti
 • Merací senzor osvetlenia: Silicon Photodiode
 • Jednotka prepínač: Lux / Fc
 • Číslo Modelu: FY836
 • Názov Značky: Mastfuyi
 • Nízky stav batérie ikona: Menej než 6V
 • Údaje zmraziť: Áno
 • Osvetlenie presnosť merania: ±(4%-6%)
 • MAX / MIN meranie: Áno
 • Displej: Podsvietenie LCD
 • Spektrum rozsah merania: 320-730nm
 • Certifikácia: CE / Rohs / FCC
 • Moc: 9v batéria
 • baterka: Áno


SKU: w542
Blondeguy86
2021-01-30
5/5
ok
Rpdflove
2020-12-11
5/5
OK

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy