Popis produktu

Druh pripomenúť, že to môže byť s Mäkkým drôtom alebo Pevný drôt.

Tu je rozdiel medzi nimi. Môžete si vytvoriť svoj výber na objednávku stránku.

Tam sú niektoré poznámky o používaní tejto endoskop, pre vyhnúť sa sporu, prosím, prečítajte si nasledujúce slová starostlivo pred nákupom, alebo budeme nenesie zodpovednosť z týchto dôvodov . 1. Tento endoskopu môže pracovať iba s systém Android smartphony, nemôže pracovať s iphone IOS systému alebo windows telefónu alebo iného mobilného telefónu s iným systémom. 2. Váš telefón Android systém musí byť nad Android 4.0+ systém , a váš telefón musí podporovať OTG a UVC funkciu musí podporovať externé kamery, systém musí byť povolený, ak chcete pripojiť externý fotoaparát. Tieto vyššie uvedené podmienky sú všetky Nevyhnutné požiadavky. Nemôže fungovať bez akýchkoľvek podmienok uvedených vyššie. - Ako Skontrolovať OTG? Existujú 3 metódy pre referenčné účely. (1) môžete nainštalovať bezplatnú aplikáciu "USB OTG Kontrola", ktorá poskytuje jednoduchú metódu na kontrolu. (2) potrebujete OTG kábla. Pripojte telefón s niektorými zariadeniami pomocou OTG kábel usb, ako sú klávesnica, myš, U diskov. Ak môžete používať zariadenia bežne, OTG funkcia pracuje. (3) Checke s výrobcovia mobilných telefónov. Len OTG funkcia nie je dosť, musí váš telefón podporovať UVC funkciu. UVC funkcia znamená, že váš telefón podporuje externé kamery, systému je dovolené pripájať externé kamery. - Ako Zistiť, UVC? (1) UVC funkciu je možné skontrolovať len s výrobcovia mobilných telefónov. Láskavo pripomenúť, že: Ak si nie ste istí, váš telefón dokáže pracovať s týmto endoskop, alebo nie, môžete conntact s nami pred kúpou. Alebo môžete skontrolovať model ako nasledujúce. Ak váš model nie je v tomto zozname, lepší kontakt s nami. Ďakujem za vaše oznámenie drahé a majú dobré nákupy. Toto má 2 druhy rozhranie: USB a Micro-USB. Môžete použiť tieto endoscpoe s Android smartphone/ Windows PC/ MAC PC tieto 2 rozhranie. 1. Micro-USB rozhranie----Pre Android smartphone 2. USB rozhranie----Pre Windows PC a MAC, PC Tieto modelu sú testované 100% je možné alebo nie je možné používať pomocou Micro USB rozhranie. V tomto zozname, čierna môžete použiť, červená nemožno použiť.

Pracujú na Android smartphone: Pre užívateľov Android, softvér môže byť stiahnutý. 1. Stiahnuť APLIKÁCIU odkaz: www.kkmoom.com/an97.apk môžete tiež skenovať QR kód, OTG POZRI willbe k dispozícii. 2.Inej tretej osobe, všeobecné softvér je možné stiahnuť z Google Play Store, ako napríklad "Camerfi,OTG POHĽAD". Fungujú na Windows: Stiahnutie softvéru odkaz: www.kkmoom.com/camera.rar Pripojte fotoaparát k počítaču pomocou USB konektora. Potom si môžete zobrať photoand viedo. Fungujú na Macbook:

1. Pripojenie endoskopu Macbook

2. "Štart Photo Booth" alebo "QuickTime Player" alebo "VLC(VideoLan Klienta)" na Macbook 3. Vyberte "Nový Film Nahrávanie" v "Súbor"

4. Upraviť LED svetlo a objektív fotoaparátu, aby vyhovoval vašim požiadavkám a vychutnajte si zážitok! Funkcie a špecifikácie: • Optický snímač: 0.3 MP CMOS

• Rozlíšenie: 640 x 480

• 70-stupňový uhol pohľadu

• Ohnisková vzdialenosť: 1,5 cm

• USB a micro USB Rozhranie

• Štandardné IPX68 vodotesný Obal: 1 x Mini USB Endoskop

1 x Zrkadlo

1 x Malý háčik

1 x Magnet 1 x anglický Manuál Poznámky : Vzhľadom na monitor rozdiely a svetelné podmienky, skutočná farba sa môže líšiť oproti tej, ktorú nájdete v obrázkoch. Prosím, aby 1-3 mm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie. Ďakujeme vám za váš záujem o náš produkt a prajeme vám šťastný nakupovanie!!!

Vodotesný IP68.

5,5 mm priemer fotoaparát, s 6pcs jasné biele LED, 0.3 MP 480P CMOS Snímač.

Jas nastaviteľný manuálne.

Príslušenstvo pre používanie.

Reálne obrázky položky.

Ako o doručenie a ako robiť v prípade, ak položka nie je včas ?

1: Väčšina parcely dorazí v 20-60 dní, Brazília bude potrebovať 30-90 dní po doručení. Iné vzdialenej krajiny ešte potrebovať viac dní.

Ak si objednáte tovar, prosím, uistite sa, že v 60 dní nerobia žiadne spory povedať položka ešte na ceste. Kontaktovať nás môžete on-line a my vám odpovieme vám kde je položka a aký je problém s dopravou. Brazília potrebujete počkajte 90 dní.

Napríklad v Nemecku kupujúci priniesol jednu položku na 01/01/2018, a rozošleme itme na 05/01/2018, naša dodacia lehota bude 60 dní, kým 05/03/2018, v týchto dňoch môžete požiadať, aby sme vám pomohli extand doručenia objednávky. Nebudeme akceptovať každý, otvorenej v 60 dní.

O dodacej lehote, v leteckých prepravných niekedy pomaly a niekedy rýchlo, že to bude mať mnoho dôvodov, ako je vlastné Zlepšenie bezpečnosti špecifikácie, Položka vyrobené z kovu, alebo položky zahŕňajú li-batériu vo vnútri. Takže prosím, pochopenie o termíne dodania.

2: ruský kupujúci je potrebné sa nám ponúkajú svoje city, provincia, kontaktné číslo, číslo pasu, prijímač názov jasné. Niektoré z ruskej adresa majú rovnaké city nie rovnaké provincie, niekedy sa dostal problém s adresou.

3: Ak potrebujete položka prísť rýchlo, alebo ak potrebujete poponáhľajte si, prosím, zvoľte Express do ktorého chcete odoslať položku, ako SPSR,DHL,FEDEX,TNT,EMS.

Ako Získať balík ?

1: Toto je elektronický produkt, takže niekedy ľahké poškodenie zásielky alebo niekde nie pracovať.

Takže, keď ste videli itme package box je Vážne, lisovanie alebo deformácie, prosím, pomôžte, aby videa otvorených thepackage.

To nám pomôže ušetriť viac času na potvrdenie problém a aby refundáciu. Ak poškodenie položka prepravy, užívateľ bude mať nejakú stratu.

 • Vzdialenosť ohnisko: 1.5 cm
 • Číslo Modelu: AN97-55-30
 • Uhol: 70 stupeň
 • Konektor Typu: EÚ Plug
 • Systém Podpory: Android,Windows,MAC
 • Pero legth: o 15 cm
 • Názov Značky: USAFEQLO
 • Rozlíšenie: 640 x 480
 • Pixel: 0.3 MP
 • led: 6 ks jasné biele led
 • Zapojte: NIE JE POTREBNÉ
 • Objektívu (mm): 5,5 mm


SKU: w839

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy